O nas
Pokaż więcej opcji

    OFERTY PRACY

    Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    MECHANIK SAMOCHODOWY

    19/10/2020

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy

    • doposażenia pojazdów

    • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

    • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu

    NASZE WYMAGANIA:

    • wykształcenie kierunkowe

    • mile widziane doświadczenie w zawodzie

    • wiedza techniczna

    • zaangażowanie w powierzone zadania

    • bardzo dobra organizacja pracy

    • ważne prawo jazdy kategorii B

    KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie i korzystne rabaty dla Naszych Pracowników

    • stabilne zatrudnienie

    • system szkoleń

    • możliwość rozwoju zawodowego i certyfikowane szkolenia

    • darmową kawę i herbatę  :)

    Oferty zawierające CV wraz  z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych, prosimy kierować na adres: renault.dubnicki@outlook.com

    „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Franciszek Dubnicki sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.